foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
zsnr1@o2.pl                                        tel. 23 697 20 00

Zespół Szkół nr 1

To szkoła dla mnie, dla Ciebie, dla każdego

 

Chcieliśmy poinformować iż uczniowie Zespołu Szkół przy ulicy Grunwaldzkiej w osobach Paweł Zieliński, Sebastian Zieliński oraz Wiktor Pieckowski zrealizowali w ramach zajęć dodatkowych dwa projekty programistyczne w postaci gier komputerowych. Paweł oraz Sebastian stworzyli Grę o nazwie Labirynth a Wiktor stworzył Grę o nazwie Great Escape. Oba projekty zrealizowane zostały w języku programowania C++ w ramach dodatkowych zajęć rozwijających umiejętności programistyczne. Projekty wspierane i nadzorowane przez nauczyciela Adama Włodarczyka w całości zostały wykonane zarówno od strony programistycznej jak i graficznej przez uczniów. Pragniemy podzielić się Naszą pracą z całą społecznością Szkoły i wszystkimi pragnącymi pójść w ślady Naszych programistów. Liczymy, że wkład energii i czasu poniesiony na tworzenie Gier będzie inspiracją oraz motywacją, która w przyszłości może przerodzić się w ścieżkę zawodową.

         Zapraszamy uczniów do realizacji kolejnych Projektów w nowym roku szkolnym.

Link do gry

Adam Włodarczyk

 

 

 

Ogłoszenie o zamówieniu pn.:

Wybudowanie windy dla osób niepełnosprawnych oraz dostosowanie łazienki dla potrzeb osób niepełnosprawnych w Zespole Szkół nr 1 w Działdowie.

Czytaj więcej >>>

 

Drodzy Uczniowie, niezbędne dane do mLegitymacji należy podać w wypełnionym Wniosku i złożyć w sekretariacie szkoły lub przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

- pobierz wniosek o wydanie mLegitymacji

Dyrekcja ZS nr 1

 
Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,
 
jeśli czujecie się zagrożeni lub potrzebujecie pomocy ze strony szkoły, a trudno wam mówić o tym osobiście NIEBIESKA SKRZYNKA POMOCY jest do waszej dyspozycji. Umieszczona jest na parterze pod tablicą informacyjną szkoły.
 

Copyright © 2020 Zespół Szkół nr 1 w Działdowie Rights Reserved.